BİZ KİMİZ?

Arabuculuğa inanan hukukçular tarafından Samsun Arabuluculuk Merkezi'mizi kurduk. Samsun Adliye'si karşısında yer alan Merkezimizde, Arabuluculuk Eğitimi almak isteyen hukukçulara Hacattepe Üniversitesi ile imzalanan anlaşma çerçevesinde 3 hafta süren eğitimler, konusunda uzman hukukçular tarafından modern salonlarımızda verilmektedir.

Gerek Samsun içinden gerekse farklı illerden yüzlerce kursiyer bu eğitimleri başarı ile tamamlayıp sertifika almaya hak kazanmışlardır.

Kurucu Üyelerimiz

Samsun Arabuluculuk Merkezi Kurucuları

Av.Arb.
Harun UYANIKOĞLU

Müdür

2014 yılından bu yana Samsun’da Arabuluculuk faaliyeti göstermekteyim. Samsun Arabuluculuk Merkezi Müdürü’yüm. Aynı zamanda 2015 yılında kurulan Samsun Arabuluculuk Hukuku Derneği’nin başkanlığını yapmaktayım.

Av.Arb.
Mine GÜNEŞ

Kurucu Ortak

2015 yılından itibaren Samsun Arabuluculuk Merkezinde kurucu ortak olarak görev yapmaktayım. Ayrıca serbest avukat olarak meslek hayatıma devam etmekteyim.

Av.Arb.
Çağlar AKOĞLU

Kurucu Ortak

2005 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2007 yılından bu yana Samsun'da serbest avukatlık yapmaktadır. Arabuluculuğa 2014 yılında başladı. Samsun Arabuluculuk Merkezi kurucu ortağı ve aynı zamanda 2015 yılında kurulan Samsun Arabuluculuk Hukuku Derneği’nin yönetim kurulu üyesiyim.

Av.Arb.
Av.Arb. Nedime K. UMUTLU

Kurucu Ortak

Eğitimini Samsunda tamamladıktan sonra, Ankara Üniversitesi Pedagoloji bölümünde bir yıl eğitim aldıktan son İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Sosyoloji dalından lisans eğitimi vardır. 293 sicil numarasına ile Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire başkanlığına kayıtlıdır.

İlkelerimiz

Arabuluculuk yöntemini uygularken unutmayacağımız ilkeler

Tarafsız Olmak

Eşit Olmak

Gizlilik İlkelerine Uygun Davranmak

Arabuluculuk'ta Kendisini Sürekli Geliştirmek

TOP